Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története. I-V. kötet. Bp., 1894-1898, Lampel. Kiadói, kopottas, dombornyomott egészvászon-kötésben, a gerinceken több-kevesebb sérüléssel.