800 Ft
A fényképezés kézikönyve. Szerk.: Barabás János, Gróh Gyula. Bp., 1956, Műszaki Könyvkiadó. Második, átdolgzotott kiadás. Kiadói egészvászonkötésben, kissé foltos gerinccel, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.