Flavius Josephus: A zsidó háború. Függelékül Flavius Josephus önéletrajza. Görögből fordította Dr. Révay József. Bp., 1948, Káldor György Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban. Jó állapotban.