https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~100034/Petrovics-Elek-Magyar-Mestermuvek-Bp-1936-Pesti-Naplo-Rengeteg-keppel-illusztralva-Kiado~II1512435
1512435
15303
290
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
LeÃrás:
Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javÃtott gerincű egészvászon-kötés, kopottas borÃtóval, kissé sérült kötéssel, az elsÅ‘ három lap részben kijár.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor