Arsen Pohribny, Stefan Tkác: Naivní Umení v. Ceskoslovensku. Praha, 1967, Nakladatelství Ceskosloveskych Vytvarnych Umelcu. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóval, a papírborító cellux-szal javított, de belül jó állapotban, cseh nyelven./
Linen-binding, in paper cover, in Czech language.
Günter Hugo Magnus: DuMont's Handbuch für Grafiker. Eine anleitung für die Praxis. Köln, 1980, DuMont Buchverlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. /
Linen-binding, in german language.
Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255 p. + CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, de egyébként jó állapotban.
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./
Hardbeck, in German language.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, két illusztráció kijár (2.,19. t.)
Hellmuth Christian Wolff: Oper. Szene und Darstellung von 1600 bis 1900. Musikgeschichte in Bildern IV./1. Leipzig, (1968), VEB Deutscher Verlag für Musik. Kiadói egészvászon kötés, gazdag képanyaggal illusztrálva, német nyelven. /
Anneliese Kocialek: Wilhelm Busch album. Berlin, é.n., Kinderbuchverlag. 13. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas borítóval, rajzokkal gazdagon illusztrálva, német nyelven. /
Hardback, in german language.
René Simmen: Die Welt im Puppenspiel. Zürich, 1972, Silva-Verlag. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, gazdag képanyaggal, német nyelven./
Linenbinding, with paper cover, in german language.