1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás két kötete: Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel. Véreim. Bp., é.n., Genius. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas gerinccel.