7 db porcelán kulacs, jelzettek, többek közt Hollóházi és Alföldi por... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~100008/7-db-porcelan-kulacs-jelzettek-tobbek-kozt-Hollohazi-es-Alfoldi-porcelan-az-egyik-seru~II1529729
1529729
11093
290
Leírás: 7 db porcelán kulacs, jelzettek, többek közt Hollóházi és Alföldi porcelán, az egyik sérült, m: 12 cm és 25,5 cm közötti méretben
: vörös_iván