Karl Ritter (1888-1977): Ex libris Kató Bakonyi. Rézkarc, papír, jelze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/290/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Ex-libris-es-kisgrafika~100002/Karl-Ritter-1888-1977-Ex-libris-Kato-Bakonyi-Rezkarc-papir-jelzett-a-karcon-13C3978-cm~II1529928
1529928
10529
290
Ex libris - small-graphics
Leírás: Karl Ritter (1888-1977): Ex libris Kató Bakonyi. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×8 cm
: ekb