Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 21

Német Birodalom 1895. Berlini Nemzetközi Művészeti és Ipar Kiállítás Br emlékérem (51mm) T:3 karc, ph., patina German Empire 1895. Berliner Ausstellung International Kunst und Industrie Erzeugnisse Br commemorative medallion (51mm) C:F scratch, edge error, patina
31041.

Német Birodalom 1895. "Berlini Nemzetközi Művészeti és Ipar Kiállítás" Br emlékérem (51mm) T:3 karc, ph., patina German Empire 1895. "Berliner Ausstellung International Kunst und Industrie Erzeugnisse" Br commemorative medallion (51mm) C:F scratch, edge error, patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
NDK 1987. 750 éves Berlin fém emlékérem (60mm)T:2 GDR 1987. 750 Jahre Berlin metal medallion (60mm) C:XF
31042.

NDK 1987. "750 éves Berlin" fém emlékérem (60mm)T:2 GDR 1987. "750 Jahre Berlin" metal medallion (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
NSZK 1972. Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München) jelzett Ag emlékérem (27,76g/0.925/40mm) T:2 kis ph., patina FRG 1972. Olympische Spiele München (Olympic Games München) marked Ag commemorative medal (27,76g/0.925/40mm) C:XF small edge error, patina
31043.

NSZK 1972. "Olympische Spiele München (Olimpiai Játékok München)" jelzett Ag emlékérem (27,76g/0.925/40mm) T:2 kis ph., patina FRG 1972. "Olympische Spiele München (Olympic Games München)" marked Ag commemorative medal (27,76g/0.925/40mm) C:XF small edge error, patina

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
NSZK 1975. Szarvasmarha terelés egyoldalas öntött Fe plakett, hátoldalán akasztóval (114x154mm) Szign.: Hanna Cauer T:2 kis oxidáció FRG 1975. Cattle herding one-sided cast iron plaque, with hanger on backside (114x154mm) Sign.: Hanna Cauer C:XF small corrosion
31044.

NSZK 1975. "Szarvasmarha terelés" egyoldalas öntött Fe plakett, hátoldalán akasztóval (114x154mm) Szign.: Hanna Cauer T:2 kis oxidáció FRG 1975. "Cattle herding" one-sided cast iron plaque, with hanger on backside (114x154mm) Sign.: Hanna Cauer C:XF small corrosion

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Németország DN Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem Friedrich List Dresden Br emlékérem, eredeti tokban (71mm) T:1- Germany ND Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem Friedrich List Dresden Br commemorative medallion in original case (71mm) C:AU
31045.

Németország DN "Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem 'Friedrich List' Dresden" Br emlékérem, eredeti tokban (71mm) T:1- Germany ND "Friedrich List / Für verdienste um die Hochschule für Verkehrswesem 'Friedrich List' Dresden" Br commemorative medallion in original case (71mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Olaszország DN FIR (Ellenállók Nemzetközi Szövetsége) ezüstözött fém emlékérem tokban (50mm) T:1,1- Italy ND FIR (International Federation of Resistance Fighters) silver plated commemorative medallion on case (50mm) C:UNC,AU
31046.

Olaszország DN "FIR (Ellenállók Nemzetközi Szövetsége)" ezüstözött fém emlékérem tokban (50mm) T:1,1- Italy ND "FIR (International Federation of Resistance Fighters)" silver plated commemorative medallion on case (50mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió DN Szpasszkaja-torony fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND Spasskaya Tower metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF
31047.

Szovjetunió DN "Szpasszkaja-torony" fém plakett üveglapon, támasztékkal (67x90mm) T:2 Soviet Union ND "Spasskaya Tower" metal plaque on glass sheet, with stand on reverse (67x90mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1800-1900. Barátod ne feledd - Sirák XXXVII XVIII. századi emlékérem öntött fém replikája, CA 1818 véséssel az előlapon (17,5g/42mm) T:3 ~1800-1900. Vergis deines Freundes nicht - Syr. XXXVII cast metal replica of an 18th century medallion with CA 1818 carving on obverse (17,5g/42mm) C:F
31048.

~1800-1900. "Barátod ne feledd - Sirák XXXVII" XVIII. századi emlékérem öntött fém replikája, "CA 1818" véséssel az előlapon (17,5g/42mm) T:3 ~1800-1900. "Vergis deines Freundes nicht - Syr. XXXVII" cast metal replica of an 18th century medallion with "CA 1818" carving on obverse (17,5g/42mm) C:F

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13db-os külföldi emlékérem tétel, közte India, Norvégia, Franciaország és Németország, illetve Svájc DN Winterthur jelzett Ag emlékérem (14,89g/0.900/33mm) T:PP-2 szennyeződés 13pcs of various commemorative coins, including India, Norway, France and Germany, as well as Switzerland ND Winterthur marked Ag commemorative medallion (14,89g/0.900/33mm) C:PP-XF stain
31049.

13db-os külföldi emlékérem tétel, közte India, Norvégia, Franciaország és Németország, illetve Svájc DN "Winterthur" jelzett Ag emlékérem (14,89g/0.900/33mm) T:PP-2 szennyeződés 13pcs of various commemorative coins, including India, Norway, France and Germany, as well as Switzerland ND "Winterthur" marked Ag commemorative medallion (14,89g/0.900/33mm) C:PP-XF stain

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft