Ezüst (Ag.) cukordoboz,jelzett, mesterjeggyel (S), poncolt, belül aran... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/289/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500002/Ezust-Ag-cukordoboz-jelzett-mesterjeggyel-S-poncolt-belul-aranyozott-m12-cm-netto230-~II1522863
1522863
19165
289
36000
Jewellery
Leírás: Ezüst (Ag.) cukordoboz,jelzett, mesterjeggyel (S), poncolt, belül aranyozott, m:12 cm, nettó:230 g
: vörös_iván