15020.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén, vadászatok angol-egyiptomi Szudánban. Dr. Cholnoky Jenő előszavával. 82 képpel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 240 p. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Nagyon szép állapotban.