6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Rákóczi emlékkönyv halálának kétszázéves fordulójára. Szerk.: Lukinich Imre. Előszó: Mikes János. I.II. kötet. [Bp., 1935.] Franklin, 412 p.+416 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel, rajzokkal, térképekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomásos egészbőr-kötésben, az aranyozás kopott, a gerincek hiányoznak, de a könyvtest egyben van, de belül alapvetően jó állapotban van.