https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 140

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Michael H. Hart: 100 híres ember. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
1
15323.

Michael H. Hart: 100 híres ember. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar történelem képeskönyve. A bevezetést írta Gerevich Tibor. Összeállította Genthon István. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdagon illusztrálva. Átkötött félvászon kötésben, de egyébként jó állapotban.
1
15324.

A magyar történelem képeskönyve. A bevezetést írta Gerevich Tibor. Összeállította Genthon István. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Gazdagon illusztrálva. Átkötött félvászon kötésben, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)
1
15325.

Horváth Mihály: A magyarok története II. Pápa, 1843. Aranyozott gerincű félvászon borító, 391 p. Töredék kötet. A borító kopott. Az elülső szennylapon tulajdonosi névbejegyzés. A II. kötet lapjain pecséttel. (390-391 p.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Korszerű történtelem középiskolásoknak, érettségizőknek és felvételizőknek sorozat 7 kötete (Mózes Mihály x 2, Draskóczy István, Poór János-Nyáry Gábor x 2, Kertész István, Jónás Ilona), jó állapotban.
1
15326.

Korszerű történtelem középiskolásoknak, érettségizőknek és felvételizőknek sorozat 7 kötete (Mózes Mihály x 2, Draskóczy István, Poór János-Nyáry Gábor x 2, Kertész István, Jónás Ilona), jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
1
15327.

John E. Morby: A világ királyai és királynői. Az idők kezdetétől napjainkig. Fordította: Hideg János. Budapest, 1991, Maecenas. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
2 db magyar történelmi témájú könyv: Kristó Gyula-Makk Ferenc: Az Árpád-házi uralkodók. Bp., 1988, IPM Könyvtár. Kiadói papírkötésben, Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben.
1
15328.

2 db magyar történelmi témájú könyv: Kristó Gyula-Makk Ferenc: Az Árpád-házi uralkodók. Bp., 1988, IPM Könyvtár. Kiadói papírkötésben, Bethlen Béla: Észak-Erdély kormánybiztosa voltam. Bp., 1989, Zrínyi Katonai Kiadó. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
2
 
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története XVII. Budapest, é.n., Kassák Kiadó, 320+5p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Reprint kiadás, jó állapotban.
1
15329.

Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története XVII. Budapest, é.n., Kassák Kiadó, 320+5p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. Reprint kiadás, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933, Lantos. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
15330.

Asztalos Miklós-Pethő Sándor: A magyar nemzet története. Ősidőktől napjainkig. Szekfű Gyula bevezetőjével. Bp., 1933, Lantos. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Budapest, 1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés.
1
15331.

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Budapest, 1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.
1
15332.

Karczag Vilmos: A magyar állam élete. (A magyar állam-élet monográfiája) Bp., 1932, Révai. Aranyozott, kiadói félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,10
EUR
,
31,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. I.-VIII. kötet. Teljes! Tárgymutatóval együtt. Első kiadás! Bp., 1928-1933, K. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, Egységes, kardos címlappal. Szép állapotú sorozat, némelyik eredeti tékában
1
15333.

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. I.-VIII. kötet. Teljes! Tárgymutatóval együtt. Első kiadás! Bp., 1928-1933, K. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben, Egységes, kardos címlappal. Szép állapotú sorozat, némelyik eredeti tékában

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
EUR
,
156,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. Szathmáry Károly,: Az emberi mívelődés története. II-III kötet. 2. jav. és bőv. dolgozat. Bp. 1881, Tettey Nándor. 275+319 p. Számos szövegközti és egész oldalas fametszettel illusztrálva. Korabeli sérült-hiányos félvászonkötésben, belül azonban ép, hiánytalan állapotban.
1
15334.

P. Szathmáry Károly,: Az emberi mívelődés története. II-III kötet. 2. jav. és bőv. dolgozat. Bp. 1881, Tettey Nándor. 275+319 p. Számos szövegközti és egész oldalas fametszettel illusztrálva. Korabeli sérült-hiányos félvászonkötésben, belül azonban ép, hiánytalan állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz