Pfannl, Heinrich: Was bist du mir, Berg? Schiften und Reden. Bécs, 1929, Österreichischer Alpenklub. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1931 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának 7. évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1931). Vászonkötésben, jó állapotban.
1925 Die Alpen - Les Alpes - Le Alpi, a Svájci Alpesi Klub folyóiratának első évfolyama, hozzákötve: Chronik des S. A. C. und kleine Mitteilungen / Chronique du C. A. S. et reseignements divers (Bern, 1925). Vászonkötésben, jó állapotban.
Lammer, Eugen Guido: Jungborn. Bergfahrten und Höhengedanken eines einsamen Pfadsuchers. München, 1923, Bergverlag Rudolf Rother. Kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Trenker, Luis: Meine Berge. Das Bergbuch. Berlin, 1939, Verlag von Th. Knaur. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.