Sport témájú könyvek, 2 db:
Mészáros József: A Fradi New Yorkban. Budapest, 1965, Sport. Kiadói papírkötés, foltos.
Borbély Pál: Labdarúgó VB. Budapest, 1966, Sport. Kiadói papírkötés. A kötése laza, sérült, a lapszélek foltosak.
Felix Simon: Felstürme und Eiswände. Vom Elbsandstein zum Eis des Nanga Parbat. Leipzig VEB F. A. Brockhaus Verlag 1957. Egészvászon kötésben / In full linen binding
Nanga Parbat. Berg der Kameraden. Bericht der Deutschen Himalaja-Expedition 1938. Szerk.: Deutschen Himalaja-Stiftung München. Berlin, 1943, Union Deutsche Verlagsgesellschaft Berlin Roth & Co. Számos érdekes fényképpel. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. /
With many interesting illustrations. Hardcover, in good condition.
Schmidkunz, Walter: Kletterführer durch die Voralpen. München, 1916, Verlag der Deutschen Alpenzeitung GmbH (Kletterführer der Deutschen Alpenzeitung 1.). Díszes, kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
Hochgebirgsführer durch die Berner Alpen III.: Bietschhorn- und Aletschhorngruppen. Bern, 1931, Verlag A. Francke AG. Átnézeti térképekkel. Vászonkötésben, jó állapotban.