2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Karl F. A. Geerling: Geerlings Militäranwärter im Staats- und Privat-Eisenbahndienst. Berlin, 1891, Adolf Gestewitz. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and little bit spotty cover, in German language.