Könyvek: Militária

Tételek száma: 42

15367.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Lotta Svärd: Asszonyok a tűzvonalban. 1939-1940. A rajzokat Deéd Ferenc. Fordította Deédné Garzuly Mária. Bp., [1942], Rege. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben,
15368.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Robert Sherrod: Tarawa. [Washington], 1944, Egyesült Államok Tájékoztató Hivatala (Duell Slon and Pearce), 88 p.+16 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, a borítója leszakadt a könyvtestről, cellux-szal ragasztott, javított gerinccel.
15369.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Olaf Groehler: A légi háborúk története. 1910-1980. Fordította Nádai Gyula. Budapest, 1983, Zrínyi. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15370.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
L. V. Szmirnov: Rádiólokáció. (Térképező rádiólokátor.) Bp., 1956, Katonai Kiadó. Kiadói tűzött papírkötés.
15371.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A Magyar Honvédség Budapesti Nyugállományúak Klubjának története 1961-2011. Bp., 2011, Magyar Honvédség Budapesti Nyugállományúak Klubja. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15372.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Landauer Béla: A nagy esztendő. Egy haditudosító naplójából 1914-1915. Bp., 1915, Élet-Kiadás. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a borító foltos, szakadt, a gerince sérült, hiányos, a kötése kissé sérült, pár lap foltos.
15373.

Landauer Béla: A nagy esztendő. Egy haditudosító naplójából 1914-1915. Bp., 1915, "Élet"-Kiadás. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés, megviselt állapotban, a borító foltos, szakadt, a gerince sérült, hiányos, a kötése kissé sérült, pár lap foltos.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Karl F. A. Geerling: Geerlings Militäranwärter im Staats- und Privat-Eisenbahndienst. Berlin, 1891, Adolf Gestewitz. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and little bit spotty cover, in German language.
15374.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Geerlings Deutscher Reichspost- und Telegraphendienst. Ein Hand- und Hilfsbuch für Civilversorgungs-Berechtigte, welche behufs Anstellung im Reichspost- und Telegraphendienst ein Examen abzulegen haben. Berlin, 1890, Adolf Gestewitz. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, az előzéklapok foltosak, német nyelven./ Linen-binding, in German language.
15375.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Karl F. A. Geerling: Die Gesetzlichen Bestimmungen für die äußeren Verhältnisse der Militäranwäter, Staats u. Reichsbeamten. Berlin, 1891, Adolf Gestewitz. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and little bit spotty cover, in German language.
15376.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Geerlings Militäranwärter Zoll und Steuerdienst an der Grenze und innerhalb der Staaten de deustschen Reichs. Ein Hand- und Hilfsbuch für Militäranwärter, Steuer-Supernumerare, Hilfsarbeiter, Grenz- und Steuer-Aufsieher, Zoll- und Steueramts-Assistenten, Zoll- und Steuer-Einnehmer, Haupt-Zoll und Haupt-Steueramts-Assistenten, Kontroleure und Sekretäre, Katasterbeamte, Kanzleidiener und Vollziehungsbeamte. Berlin, 1892, Adolf Gestewitz. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, német nyelven./ Linen-binding, with little bit worn and little bit spotty cover, in German language.
15377.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Geerlings Ratgeber bei allen Schrifftlichen Arbeiten der Soldaten sowie der Militär- und Civilbeamten. Ein Handbuch für den militärischen und amtlichen Verkehr. Nach den neuesten Bestimmungen bearbeitet und mit vielen Zeichnungen und Krokis versehen. 4. Auflage. Leipzig, 1893, Berger. Kiadói kopottas illusztrált egészvászon-kötés, német nyelven, számos ábrával, és táblázattal illusztrálva. / Linenbinding, with worn cover, in German language.
15378.

Geerling's Ratgeber bei allen Schrifftlichen Arbeiten der Soldaten sowie der Militär- und Civilbeamten. Ein Handbuch für den militärischen und amtlichen Verkehr. Nach den neuesten Bestimmungen bearbeitet und mit vielen Zeichnungen und Krokis versehen. 4. Auflage. Leipzig, 1893, Berger. Kiadói kopottas illusztrált egészvászon-kötés, német nyelven, számos ábrával, és táblázattal illusztrálva. / Linenbinding, with worn cover, in German language.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft