Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Vareschi, Volkmar - Krause, Ernst: Der Berg blüht. Erleben und Deutung alpiner-Pflanzen in Wort und Bild. München, 1938, Verlag F. Bruckmann. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Dr. Mohácsy Mátyás, Dr. Maliga Pál, Dr. Gyúró Ferenc: A gyümölcsfák metszésének kézikönyve. Szerk.: Dr. Gyúró Ferenc. Budapest, 1968, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, egy helyen tollal aláírás.