15797.
289. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Idegen nyelvű könyvek
6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Gothaisches Genealogisches Taschenbuch der freiherrlichen Häuser auf das Jahr 1860. Gotha, 1861, Justus Berthes. Kiadói kopottas félvászon kötés, belül jó állapotban, német nyelven. / Linen-binding, the cover worn, in german language.