Judaika Tételek száma: 18
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1525788
12858
289
Judaica
1963 Blau Dezső Izraelben felavatott ügyvéd gépelt levele Magyarországra, fényképpel, 21,5x14 cm és 13x8 cm 1525769
12859
289
Judaica
cca 1910 Weisz Mihály Országos Földhitelközvetítő vállalatának háromnyelvű reklámfüzete, 11 p., 12x7,5 cm 1525808
12860
289
Judaica
1913 Budapesti Autonóm Orthodox Izraelita Hitközség igazolása Blau Károly részére, az újonnan épült Kazinczy utcai zsinagóga egy imaszekrényének megváltásáról, pecséttel, a hitközség titkárának aláírásával. 34x21 cm 1526407
12861
289
4800
Judaica
Hembach Gyula (?-?): Zsidó férfi, akvarell, papír, jelzett, 38x12 cm 1524641
12862
289
3800
Judaica
1942 Magyarországi Izraeliták Orsz. Irodájának felhívása zsidó munkaszolgálatosok részére meleg ruha biztosítására. 1521279
12863
289
Judaica
1892 A dárdai izr. anyakönyvvezetőség igazolása, pecséttel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft