Vegyes papír- és fémpénz tételek

Tételek száma: 14

4db vegyes sérült, rossz tartású ezüstpénz, közte 1848KB 20kr Ag V. Ferdinánd, Orosz Birodalom 1911. 10k Ag T:3,3- ly. 4pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1848KB 20 KReuzer Ag Ferdinand V, Russian Empire 1911. 10 Kopeks Ag C:F,VG hole
31227.

4db vegyes sérült, rossz tartású ezüstpénz, közte 1848KB 20kr Ag "V. Ferdinánd", Orosz Birodalom 1911. 10k Ag T:3,3- ly. 4pcs of various silver coins in bad condition, including Hungary 1848KB 20 KReuzer Ag "Ferdinand V", Russian Empire 1911. 10 Kopeks Ag C:F,VG hole

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes: 8db-os emlékérem, jelvény tétel, közte: Zwiazek Kynologiczny w Polsce (Lengyel Kennel Klub) / Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach (Katovicei Nemzetközi Kutyakiállítás), 1983. Honvédelmi Játék 1982-1983. - nekem szülőhazám fém jelvény, Kósa István (1953-) 2001. Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:vegyes Mixed: 8pcs of commemorative medallions and badges, including: Zwiazek Kynologiczny w Polsce (Polish Kennel Club) / Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach (International Canine Exhibition), Hungary 1983. Honvédelmi Játék 1982-1983. (Defense Games 1982-1983.) - nekem szülőhazám (For Me its Motherland) metal badge, Hungary 2001. Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium (Richter Gedeon Co. Centennial) / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz gold plated commemorative medallion (42,5mm) T:mixed
31228.

Vegyes: 8db-os emlékérem, jelvény tétel, közte: "Zwiazek Kynologiczny w Polsce (Lengyel Kennel Klub) / Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach (Katovicei Nemzetközi Kutyakiállítás)", 1983. "Honvédelmi Játék 1982-1983. - nekem szülőhazám" fém jelvény, Kósa István (1953-) 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:vegyes Mixed: 8pcs of commemorative medallions and badges, including: "Zwiazek Kynologiczny w Polsce (Polish Kennel Club) / Miedzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Katowicach (International Canine Exhibition)", Hungary 1983. "Honvédelmi Játék 1982-1983. (Defense Games 1982-1983.) - nekem szülőhazám (For Me it's Motherland)" metal badge, Hungary 2001. "Richter Gedeon RT. 2001 Centenárium (Richter Gedeon Co. Centennial) / Egészséges fejlődés a jövő nemzedékéért - Aszklépiosz" gold plated commemorative medallion (42,5mm) T:mixed

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1936-1963. 14db-os vegyes fémpénz és zseton tétel, közte Német 3. Birodalom, Ausztrália, Svédország, illetve Italautomata zseton, BSZK Rt. Váltójegy
31229.

1936-1963. 14db-os vegyes fémpénz és zseton tétel, közte Német 3. Birodalom, Ausztrália, Svédország, illetve "Italautomata zseton", "BSZK Rt. Váltójegy"

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes: 33db-os nagyrészt kelet-közép-európai pénzérme tétel, benne magyar, szovjet, lengyel, csehszlovák és román érmék T:vegyes Mixed: 33pcs of mainly East-Central European coins, with Hungarian, Soviet, Polish, Czechoslovakian, Romanian coins C:mixed
31230.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
37db-os vegyes, nagyrészt magyar sport- és díjérem, jelvény és kitüntetés tétel, közte ~1975. Vegyvédelmi műszerkezelői jelvény és Harckocsivezetői jelvény zománcozott jelvények , 1954. Arany János Iskola fém jelvény, Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1955.Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - NP. IFJ. IV. fém asztalitenisz díjérem füllel T:T:2,2-
31231.

37db-os vegyes, nagyrészt magyar sport- és díjérem, jelvény és kitüntetés tétel, közte ~1975. "Vegyvédelmi műszerkezelői jelvény" és "Harckocsivezetői jelvény" zománcozott jelvények , 1954. "Arany János Iskola" fém jelvény, Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) 1955.Budapesti Testnevelési és Sportbizottság - NP. IFJ. IV." fém asztalitenisz díjérem füllel T:T:2,2-

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
38db-os vegyes magyar bankjegy és fémpénz tétel, benne 29db bankjegy korona és pengő időszakból, közte több Vöröshadsereg Parancsnoksága pengőkkel T:vegyes
31232.

38db-os vegyes magyar bankjegy és fémpénz tétel, benne 29db bankjegy korona és pengő időszakból, közte több "Vöröshadsereg Parancsnoksága" pengőkkel T:vegyes

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kis doboznyi vegyes fémpénz, kitűző, jelvény és gomb tétel, közte 1992-1993. 200Ft Ag MNB (2x), 1984. Kőrösi Csoma Sándor - Bicentenárium Budapest 1984. (2x) fém jelvény (31mm), 1977. XXIV. Nemzetközi Vasútmodell Kiállítás verseny műanyag kitűző, MÁV fém gomb (22mm) T:vegyes
31233.

Kis doboznyi vegyes fémpénz, kitűző, jelvény és gomb tétel, közte 1992-1993. 200Ft Ag "MNB" (2x), 1984. "Kőrösi Csoma Sándor - Bicentenárium Budapest 1984." (2x) fém jelvény (31mm), 1977. "XXIV. Nemzetközi Vasútmodell Kiállítás verseny" műanyag kitűző, "MÁV" fém gomb (22mm) T:vegyes

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel ~341g súlyban T:vegyes
31234.

Kikiáltási ár:
800 Ft
9
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1,35Kg-os súlyban T:vegyes
31235.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
34
Vegyes magyar és külföldi fémpénz tétel 1Kg-os súlyban T:vegyes
31236.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
11
31237.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
9
31238.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: