Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1410657
30555
288
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) DN "Magyar Köztársaság Országgyűlése" aranyozott fém emlékérem eredeti dísztokban (42,5mm) T:PP felületi karc 1410665
30556
288
Numizmatika
Bozó Gyula (1913-2004) DN. "Magyar Köztársaság Országgyűlése" Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 1517030
30557
288
Numizmatika
Búza Barna (1910-2010) DN "Petőfi Sándor" és "Itt az idő most vagy soha!" Br plakett pár fatalpon ("Képcsarnok") (94,5 és 95mm, fatalp: 260x138mm) T:2,2- 1516224
30558
288
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem eredeti dísztokban (70 mm) T:1-,2 ph. 1517046
30559
288
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1982. "Kodály Zoltán születésének 100. évfordulójára - Kodály emlékbizottság" Br emlékplakett eredeti díszdobozba rögzítve (102mm) T:2 kis patina 1455081
30560
288
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1986. "Magyar Éremgyűjtők és Numizmatikusok Budavár visszavételének 300. évfordulóján" Ag és Br emlékérem pár (34,55g/0.640/42,5mm) T:1-2 kis patina 1393443
30561
288
500
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem, eredeti, sérült tokban, tanúsítvánnyal + 2010. "Hatvan éves a Katonai Pénzügyi Szolgálat" Br emlékérem (42,5mm) T:BU,2- 1367005
30562
288
Numizmatika
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem (43mm) + 1983. "1883-1983 Budapest / 100 év a termékminőség szolgálatában" fém emlékérem, plombált ÁPV tokban (42,5mm) T:2 1499826
30563
288
Numizmatika
Csóka Zsuzsa (1962-) 1997. "Báró Apor Vilmos püspök boldoggá avatására" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1- (PP) 1455202
30564
288
Numizmatika
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1974. "MÉE Budapest - Mátyás király - Mathias Corvinus Rex Hungarie / Buda" Ag emlékérem (24,96g/0.800/42,5mm) T:1,1- fo. 1499798
30565
288
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) ~1970. "Eredményes propaganda munkáért" Br emlékplakett, eredeti tokban (70mm) T:2 1455231
30566
288
Numizmatika
Csúcs Viktória (1934-) 1973. "Pest-Buda-Óbuda egyesítésének centenáriuma / Pro memor urbe centen" Ag emlékérem (25,23g/0.800/42,5mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft