Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 166
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1512362
30543
288
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42mm) T:2 (PP) 1512323
30544
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II.János Pál pápa látogatása - Máriapócs" aranyozott emlékérem, fa dísztokban (65mm) T:1(PP) 1512282
30545
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Esztergom" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:1(PP) 1512287
30546
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc 1512269
30547
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém, piefort emlékérem (65mm) T:2(PP) ph. 1512485
30548
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) / Szabó Zoltán 1992. "Bakócz Tamás / MÉE" fém emlékérem (42,5mm) T:1 1478670
30549
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1 (PP) 1478668
30550
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2 1478679
30551
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" Br emlékérem (42,5mm) T:1 1498619
30552
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1995. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1995" aranyozott Br naptárérem műanyag tokban (42,5mm) T:1- (PP) 1512343
30553
288
Numizmatika
Bognár György (1944-) 1996. "A honfoglalás 1100 éves évfordulójának emlékére / Szent István királyunk és az első magyar pénz emlékére" Ag emlékérem fém foglalatban fém keretben lánccal (0.835/27mm) T:1(PP) 1516181
30554
288
Numizmatika
Borsos Miklós (1906-1990) 1988. "Magyar Tudományos Akadémia Könyvtára - az új épület avatása alkalmából készült emlékplakett" számozott (48.) Br plakett eredeti dísztokban, emléklappal (85mm) T:2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft