2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Irsik Ferenc: Boldog emlékű Hám János szatmári püspök élete. Szatmár, 1894, 'Pázmány-Sajtó'. Kiadói kopottas félvászon kötés, fekete-fehér egész oldalas fotókkal illusztrálva, az elülső kötéstábla belsejére, utolsó oldalra, és a hátsó előzéklapon tollal firka.