Hardy József: Vadászfegyverekről a vadászoknak. Budapest, 1969, Műszaki Könyvkiadó, 263 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papírborítóban, számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval, fotóval illusztrálva.
Újfalvi Sándor: Az erdélyi régibb és közelebbi vadászatok és vadak. Budapest, 1982, Magvető. Magyar Hírmondó. Az 1854. évi kiadás reprintje. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Bársony István: Délibáb. Elbeszélések. Magyar Írómesterek. A Petőfi Társaság Jubiláris Könyvei. Budapest, 1926, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott gerincű, félbőr kötésben, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a hátsó előzéklap hiányzik, kissé laza fűzéssel.
G. Uszpenszkij: Védett erdők sűrűjében. Világjárók. 14. Budapest, 1959, Gondolat. Kiadói karton kötésben, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.