15129.
288. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 400 Ft
Taylor, Merlin Moore: A kannibálok földjén. Barangolás Pápua szívében. Bp., 1926, Lampel R. (A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára). Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.