5 000 Ft
Pilch Jenő (szerk.): A világháború története. Bp., é.n., Franklin. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér képmellékletekkel, és térképvázlatokkal, mellékletekkel. A könyv gerince kopottas, sérült, a kötése sérült, a könyvből pár lap kijár.