5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Gelléri Mór: Az ezeréves Magyarország multjából és jelenéből. Bp., 1896, Posner Károly Lajos és Fia, 180 p. + 5 t. (színes lith.) Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, a címlapon tulajdonosi névbejegyzések, 159/160 lap szakadt és részben kijár, 161/162. lap és egy lithográfia hiányzik.