Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 85

15515.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Wondrasek [József]: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve I-II. Bp., é.n., Szerzői kiadás, VIII+584+391 p. Számos szövegközti ábrával, Könyvkötői egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap hiányos, az I. kötet gerince sérült, az I. kötet 1/2. oldala részben hiányos, a II. kötetből 290-303 p. és 322-391 p. között a lapok kijárnak
15516.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Az Országos Orvosi Kamara hivatalos névjegyzéke. III. évf. Bp. 1940. Madách Nyomda. 303 l. 242 mm. Az igen gazdag név- és címtár természetesen a visszacsatolt magyar területek adatait is feldolgozza. Átkötve.
15517.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15518.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
J. D. Choisy: Prodromus DUne Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding.  Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.
15519.

J. D. Choisy: Prodromus D'Une Monographie de la Familie des Hypéricinées. Genéve, 1821. Maison de Commerce. Első kiadás / First issue! 70p. + 9t. + hozzá Jd. Choisy: Convolvulaceae orientales, Uo 1834.384-502 p, + 6 t Címlap nélkül / Without front page; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio secunda 1838. 43-86p. + 4t.; + hozzá: De Convolvulaceaeis Dissertatio tertia. 261-288 p. + 5 t. Modern műbőr kötésben / In modern nyl binding. Egy elfeledett tudós nagy botanikai munkája! Ritka! Rare book and studies of a Swiss botanist.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
T Boglar, L Bodrogi: Opuscula Ethnologica Memoriae Ludovici Biro Sacra (German) Bp., 1959. Akadémiai. Félvászon kötésben, papír védőborítóval, festett lapszélekkel.. Ritka! / In half linen binding, with paper cover.. Rare!
15520.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
15521.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15522.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15523.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15524.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1913 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. VI. naggyűlés. Bp., 1913. M. Sebésztársaság. 220 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
15525.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1918 - A magyar sebésztársaság munkálatai. I. kötet. XI. naggyűlés. Bp., 1918. M. Sebésztársaság. 333 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
15526.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft