Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 34

15600.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József
15601.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15602.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
Fodor Ferenc: Általános gazdasági földrajz. A gazdasági élet földrajzi tényezői. Bp., 1925, Athenaeum. 230 p. Kiadói papírkötésben.
15603.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15604.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15605.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15607.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
15608.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Alexis Carrel: Az ismeretlen ember. Bp., é.n., Révai. Fordította Fülöp Zsigmond. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, ex libris-szel. Jó állapotban.
15609.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft