T. E. Lawrence: A bölcsesség hét pillére I-II. Fordítása Schöpflin Aladár. Eric Kennington illusztrációival. Mauer Alfréd térképeivel. Bp., 1935, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban. Arábiai Lawrence önéletrajzi ihletésű könyve.