Petrovics Elek: Magyar Mesterművek. Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, az első három lap részben kijár.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, két illusztráció kijár (2.,19. t.)
Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Budapest - Wien - Moskau - Paris. Szerk.: Bajkay, Éva. Bp. - Bécs, 1999, Új Művészet Alapítvány - Graphische Sammlung Albertina. Papírkötésben, jó állapotban.