Jajczay János, Schwartz Elemér: Karácsony a művészetben. Budapest, 1942, Kir. M. Egyetemi Ny. 255 p. + CXXVIII t. lapszámozáson belül, szövegközti képekkel. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötésben, picit kopott borítóval, és gerinccel, az elülső szennylap hiányzik, de egyébként jó állapotban.
Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./
Hardbeck, in German language.
Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, szerzői. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Cavellini, Guglielmo Achille: Autoritratti. Self-Portraits. Autoportraits. Selbstporträts. Mostra a domicilio. Brescia, 1981, Tipografia Maghina. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.