Fajansz tortatál, virágmintával, ezüstözött réz keretben, jelzett(Q=Qu... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/288/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~4/Fajansz-tortatal-viragmintaval-ezustozott-rez-keretben-jelzettQ3DQuimper-kezzel-festett~II1514101
1514101
11017
288
Antique
Leírás: Fajansz tortatál, virágmintával, ezüstözött réz keretben, jelzett(Q=Quimper), kézzel festett, d: 30 cm
: tánczos_gábor