Kerámiák Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1516673
11032
288
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Fekete-sárga csíkos váza, festett, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m:27 cm 1311682
11033
288
Art-ceramics
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm 1514757
11034
288
Art-ceramics
Gácser Kata (?-?): Anya és kislánya, festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:13 cm 1516648
11035
288
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Leveles kaspó, jelzett, hibátlan, m:14,5 cm, d:17,5 cm 1516649
11036
288
Art-ceramics
Bod Éva (1924-2004): Váza, jelzett, foltos, m:33 cm 1513816
11037
288
Art-ceramics
id. Szabó István (1903-1992): Vájár, terrakotta szobor, jelzett, m: 37,5 cm 1513784
11038
288
Art-ceramics
Gorka Lívia (1925-2011): Tigristál, mázas kerámia, jelzett, apró lepattanásokkal, 19×16,5 cm 1485811
11039
288
Art-ceramics
Irizáló mázas váza plasztikus rózsaszirommal, jelzés nélkül, apró hibával, m:17 cm 1027596
11040
288
Art-ceramics
"Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló" feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm 1517827
11041
288
Art-ceramics
3 db kerámia falilámpa, kézzel festett, sérülésekkel, papír lámpaburával, m: 22 cm + bura 18 cm 1517010
11042
288
Art-ceramics
Régi virágmintás kerámia kiöntő + kancsó, apró lepattanásokkal, egyik jelzett, m: 8,5 és 22 cm 1512597
11043
288
Art-ceramics
Könyvön ülő bagoly, kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x9x11 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft