cca 1935 Leichtner Erzsébet vintage fotója Szentpál Olga tánccsoportjának tagjairól, pecséttel jelzett, 17,5x23 cm + hozzáadva Merényi Lea feliratú vintage képet a Szentpál archívumból, sarka sérült, 17x13 cm