Bölcskey Ferenc (1897-1976): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/288/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~1/Bolcskey-Ferenc-1897-1976-Velence-Vegyes-technika-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23x28-~II1502638
1502638
10033
288
Leírás: Bölcskey Ferenc (1897-1976): Velence. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23x28 cm
: tánczos_gábor