Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 18

Ausztria 1965. Naptárérem jelzett Ag emlékérem (25,79g/0.999/40mm). Szign.: Köttenstrofer T:2 Austria 1965. Calendar medallion hallmarked Ag commemorative medallion (25,79g/0.999/40mm). Sign.: Köttenstrofer C:XF
31005.

Ausztria 1965. "Naptárérem" jelzett Ag emlékérem (25,79g/0.999/40mm). Szign.: Köttenstrofer T:2 Austria 1965. "Calendar medallion" hallmarked Ag commemorative medallion (25,79g/0.999/40mm). Sign.: Köttenstrofer C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ausztria ~1989. Dr. Luis Durnwalder kormányzó / Dél-Tirol aranyozott fém emlékérem (43mm) T:2 fo. Austria ~1989. Landeshauptmann - Dr. Luis Durnwalder / Land Südtirol gold plated commemorative medallion (43mm) C:XF spotted
31006.

Ausztria ~1989. "Dr. Luis Durnwalder kormányzó / Dél-Tirol" aranyozott fém emlékérem (43mm) T:2 fo. Austria ~1989. "Landeshauptmann - Dr. Luis Durnwalder / Land Südtirol" gold plated commemorative medallion (43mm) C:XF spotted

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bulgária DN Bolgár Állami Idegenforgalmi Bizottság fém emlékérem (54mm) T:1- Bulgaria ND Bulgarian Committee of Tourism metal commemorative medal (54mm) C:AU
31007.

Bulgária DN "Bolgár Állami Idegenforgalmi Bizottság" fém emlékérem (54mm) T:1- Bulgaria ND "Bulgarian Committee of Tourism" metal commemorative medal (54mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csehszlovákia 1962. Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem Br emlékérem, eredeti tokban. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962.University of Transport, Zilina Br commemorative medallion in original case. VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA. Sign.: BR (72mm) C:XF
31008.

Csehszlovákia 1962. "Zsolnai Közlekedéstudományi Egyetem" Br emlékérem, eredeti tokban. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Szign.: BR (72mm) T:2 Czechslovakia 1962."University of Transport, Zilina" Br commemorative medallion in original case. "VYSOKA SKOLA DOPRAVNA ZILINA". Sign.: BR (72mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
31009.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Kína DN China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF
31010.

Kína DN "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" fém emlékérem, ló motívummal, eredeti tokban (50mm) T:2 China ND "China Tourism - Tourisme Chinois - China Reisen" commemorative medallion with horse motive in original case (50mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kuba 1982. Congreso Sindical Mundial (Szakszervezetek Világkongresszusa) fém emlékérem lezárt plasztiktokban (37mm) T:BU Cuba 1982. Congreso Sindical Mundial (World Trade Union Congress) metal commemorative medal in sealed plastic case (37mm) C:BU
31011.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia 1851. Viktória királynő / Nemzetközi Világkiállítás London 1851 fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (51mm) T:2,2- ph. Great Britain 1851. Queen Victoria / The International Industrial Exhibition London 1851 metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (51mm) C:XF,VF edge error
31012.

Nagy-Britannia 1851. "Viktória királynő / Nemzetközi Világkiállítás London 1851" fém emlékérem. Szign.: Allen & Moore (51mm) T:2,2- ph. Great Britain 1851. "Queen Victoria / The International Industrial Exhibition London 1851" metal commemorative medal. Sign.: Allen & Moore (51mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy-Britannia 1913. XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. XVII International Congress Medicine London MCMXIII double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF
31013.

Nagy-Britannia 1913. "XVII. Nemzetközi Orvostudományi Kongresszus London" kétoldalas Br medál füllel (31mm) Szign.: CB (Cecil Brown) T:2- Great Britain 1913. "XVII International Congress Medicine London MCMXIII" double sided Br medallion with ear (31mm) Sign.: CB (Cecil Brown) C:VF

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Nagy-Britannia DN Horatio Nelson / Trafalgar 1805. okt. 21. fém emlékérem (32mm) T:2 Great-Britain ND Horatio Nelson / Trafalgar Oct. 21. 1805. metal commemorative medallion (32mm) C:XF
31014.

Nagy-Britannia DN "Horatio Nelson / Trafalgar 1805. okt. 21." fém emlékérem (32mm) T:2 Great-Britain ND "Horatio Nelson / Trafalgar Oct. 21. 1805." metal commemorative medallion (32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
NDK 1987. 750 éves Berlin fém emlékérem (60mm)T:2 GDR 1987. 750 Jahre Berlin metal medallion (60mm) C:XF
31015.

NDK 1987. "750 éves Berlin" fém emlékérem (60mm)T:2 GDR 1987. "750 Jahre Berlin" metal medallion (60mm) C:XF

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
NSZK 1972. XI. Olympische Winterspiele Sapporo (XI. Téli Olimpia Szapporo) fém emlékérem (34mm) T:2 FRG 1972. XI. Olympische Winterspiele Sapporo (XI Winter Olympic Games Sapporo) metal commemorative medal (34mm) C:XF
31016.

NSZK 1972. "XI. Olympische Winterspiele Sapporo (XI. Téli Olimpia Szapporo)" fém emlékérem (34mm) T:2 FRG 1972. "XI. Olympische Winterspiele Sapporo (XI Winter Olympic Games Sapporo)" metal commemorative medal (34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft