Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1502346
19205
287
55000
Jewellery
Monogramos ezüst (Ag.)kanál ( 6 db), jelzett, mesterjeggyel, h:22 cm (6×), nettó:502 g 1502358
19206
287
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) kanál, jelzett, mesterjeggyel (JL), h: 22 cm (2×), nettó:73 g 1502313
19207
287
28000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) villa (3db), mesterjeggyel, jelzett (egy 1867 utáni jelzéssel), gravírozott díszítéssel, h:21 cm, nettó:217 g 1506290
19208
287
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) húsvilla, 2 db, jelzett, h: 24,5 és 20,5 cm, nettó: 168,8 g 1505506
19209
287
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) art deco kártyadoboz, jelzett, mesterjeggyel, fa betéttel, 19×12 cm, nettó: 429 g 1505514
19210
287
30000
Jewellery
Ezüst (Ag.) emlék kehely jelzett, mesterjeggyel, "Szívósság, Logika, Bátorság, Elkötelezettség Szolnok 1941 jan.3 Magyar Detektív Testület" gravírozott felirattal, m:18 cm, nettó:168 g 1505225
19211
287
32000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos doboz, jelzett (angol), fa betéttel, bruttó:299 g, 10×9 cm 1482734
19212
287
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, monogrammal, h:31 cm, nettó: 250 g 1504557
19213
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) talpas fűszertartó, üvegbetét nélkül, jelzett, mesterjeggyel (MI), nettó: 110 g, m:9 cm 1453106
19214
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) tortalapát, jelzett, h:27,5 cm, nettó:125 g 1507185
19215
287
80000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cukordoboz, jelzett, mestejeggyel, belül aranyozott, gravírozott OB monogramos nemesi címerrel, 13×9 cm, m:8 cm, nettó:343 g 1319026
19216
287
85000
Jewellery
Arany karlánc és fülbevaló szett: Karlánc: zománc díszítésű 18 K arany. Jelzett. 5,7 g Fülbevalók: Zománc díszítésű 14 K arany. Jelzett. 2,9 g. / Gold necklace and earrings set Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft