Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 229
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1509513
19169
287
Jewellery
Ezüst(Ag) függő, jelzett + ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 42, ezüst(Ag) pillangós kitűző, jelzés nélkül, nettó: 6,7 g 1509506
19170
287
Jewellery
Ezüst(Ag) teáskanna függő, ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 36 cm, nettó: 3,4 g 1509442
19171
287
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú medál, ezüst(Ag) láncon, jelzett, medál: 1,5x1,5 cm, h. 36 cm, nettó: 2,6 g 1509419
19172
287
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) karikafülbevaló szett, 5 pár, jelzett, d: 1,5 és 5 cm között, 6,3 g 1509405
19173
287
Jewellery
Ezüst(Ag) Bulgari gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 7,1 g 1509396
19174
287
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 53, bruttó: 3,7 g 1509390
19175
287
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár apró kövekkel, hozzá illő függővel ezüst(Ag) láncon, jelzett, h: 42 cm, bruttó: 4,7 g 1509770
19176
287
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, rajta tenyésztett gyöngy gömbbel, jelzett, d: 13,5 cm, bruttó: 4 g 1509905
19177
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) parfümtartó, jelzett, 6×3 cm, nettó:36 g 1503301
19178
287
11000
Jewellery
Ezüst (Ag.) cigarettatárca, gravírozott díszítéssel, aranyozott belső résszel, "Mimi-Józsi" 1922-1947" felirattal, 9×6,5 cm, nettó:85 g 1505522
19179
287
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, hiányzó kövekkel, jelzett, 8×7 cm, nettó:76 g 1509915
19180
287
Jewellery
Ezüst (Ag.) sajtvilla, jelzett, h:11 cm, nettó:11 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft