Könyvek: Vallás

Tételek száma: 36

15664.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
cca 1580-1600 James Brocarde 2 munkája. [James Brocarde:] The sermons upon the Apocalypse [On the Apocalypse ? ], [angolra fordította James Sandford?] Kiadási hely, év ismeretlen, 17--636 p. Hiányos! Upon Revelations [The Revelation of St. John reveled]. angolra fordította James Sanford Gent.  [London, Thomas Darthe, 1582] 14-152 p. Hiányos! Korabeli átkötött félbőr kötés. Megviselt állapotban! A kötéstáblák leszakadtak. A borító és a gerinc kopott. A két munka hiányos. Jacopo Brocardo vagy James Brocarde (1518-1594) olasz protestáns hittérítő és biblia magyarázó két munkája, angol nyelven. / The two work of Jacopo Brocardo, in english language. Half leather binding, in poor condition.
15665.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Adjutorium nostrum nomine domini seu selecta pietatis exercitia. Sub tuum praesidium confugimus. Tirnaviae, 1881, Literis sigismundi Winter. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, aranyozott lapszélek, gerincnél szakadással, kopással.
15666.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
15667.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Dr. Kühár Flóris: Barlangok, sírok, kupolák. Magyar kultúra-könyvtár 6. szám. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság Kiadása. Kiadói papírkötés.
15668.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jörgensen-Dr. Hirschler: Assisii Szent Ferenc élete. Kolozsvár, 1925, Szent Bonaventura Könyvnyomda. Átkötött modern egészvászon kötés, az eredeti papírborítót az újrakötésnél felhasználták, tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.
15669.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Christliches Gesang- und Gebetbuch für evangelische Gemeinden A.B. + Gebetsanhang für Kirche und Haus. Pozsony, 1903, Sekbstverlag der Evangelisches Gemeinden A. B., 1 t.(címkép)+439+108 p. Korabeli kissé kopottas aranyozott egészbőr könyvkötői kötés, Holderer Gusztáv pozsonyi könyvkötő munkája, kissé laza fűzéssel, aranyozott lapélekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Leather-binding, in German language.
15670.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Teres Ágoston: Biblia és asztronómia. Mágusok és a csillag Máté evangéliumában. Bp., 1994, Springer Hungarica Kiadó Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15671.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacobs Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.
15672.

J. R. Macduff D.D.: Noontide at Sychar or The story of Jacob's Well. A new testament chapter in providence and grace. London, 1872, James Nisbet, 1 t.+VI+1+268+8+4 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ajándékozási sorokkal, a 1 t.+VI p oldalak kijárnak, de egyébként jó állapotban, angol nyelven./ Linen-binding, in English language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Somogyi Antal: A modern katolikus művészet. Bp., 1933, DOM. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kopottas gerinccel, némileg viseltes kötéssel.
15673.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadámiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, de egyébként jó állapotban, festett lapélekkel.
15674.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15675.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft