15000.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.