Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athena... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~100028/Dr-Szelnar-Aladarszerk-Magyarorszag-turakonyve-Bp-1928-Athenaeum-Kiadoi-egeszvaszo~II1508868
1508868
15007
287
Books: Travelling, Local History
Leírás: Dr. Szelnár Aladár(szerk.): Magyarország túrakönyve. Bp., 1928, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: tánczos_gábor