15068.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld élete IV. kötet. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, fekete-fehér fotókkal, a melléklet hiányzik. Jó állapotban.