15083.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 600 Ft
7,03 EUR, 7,65 USD
Bergman, Stern: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította Dr. Cholnoky Béla. 70 képpel és 1 térképpel. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., Franklin Társulat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott egyébként jó állapotban.