Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 152

Világjárók sorozat 3 kötete, valamint egy másik utikönyv:  Molnár Gábor: Jaguárországban. Bp., 1961, Gondolat. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel. James Ramsey Ullman: A Himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Bp., 1963, Gondolat. Kiadói félvászon-kötés.  Thor Heyerdahl: Tutajjal a Csendes-óceánon. A Kon-Tiki expedíció. Bp., 1962, Gondolat. III. kiadás. Kiadói félvászon-kötés.  Németh Imre: Őserdők mélyén. Magyar László regényes életrajza. Bp., 1963, Móra. Kiadói félvászon kötés,
15060.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Mészáros László: Erdély természeti kincsei. Bp., 2003, Officina 96 Kiadó. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15061.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15062.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hallwag Golden Books 18 kötete (Egyiptom, Mexiko, Belgium, Portugália, Hollandia, Spanyolország, Japán, Svájz, Nagy Britannia, Görögország, USA, Ausztria, Róma, Velence, Firenze, Párizs, Bécs, New York). Bern, 1957-1968, Hallwag A.G. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban, több nyelven, rengeteg fekete-fehér és színes fotóval./ 18 pieces of the Hallwag Golden Books series. Paperbinding, in lot of language.
15063.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Princz Gyula: Utazásaim Belső-Ázsiában. Nagy-Turán Földrajzi Ábrázata. Bp., 1945, Renaissance Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott illusztrált félvászon kötés, egészoldalas fekete-fehér képekkel. Jó állapotban.
15064.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15065.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15066.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Budapest Kézikönyve I-III. Handbook of Budapest. Bp., 1998, Ceba. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan kiadói zsugorfóliában. Kiváló állapotban.
15067.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Cholnoky Jenő: Amerika. A föld élete IV. kötet. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel, fekete-fehér fotókkal, a melléklet hiányzik. Jó állapotban.
15068.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15069.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
15070.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15071.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft