Pethő Sándor: Görgey Arthur. A hadműveleteket leírta Julier Ferenc ny.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/287/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~100031/Petho-Sandor-Gorgey-Arthur-A-hadmuveleteket-leirta-Julier-Ferenc-ny-ezredes-Budapest-en~II1504244
1504244
15224
287
Books: History
Leírás: Pethő Sándor: Görgey Arthur. A hadműveleteket leírta Julier Ferenc ny. ezredes. Budapest, é.n., Genius, 499 p. Kiadói picit kopott egészvászon kötés, szövegközti térképvázlatokkal.
: tánczos_gábor