15487.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Dr. Klemperer György: A klinikai diagnostika alapvonalai. Fordította Thein János. Átnézte és előszóval ellátta Dr. Korányi Sándor. Bp., 1903, Mai Henrik és Fia. Kiadói kopottas egészvászon kötés, festett lapélekkel. Jó állapotban.