Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 87

15550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. Átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., é.n., Újságüzem. Aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
15551.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15552.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15553.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15554.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
15555.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Erdey-Grúz Tibor, Fodorné Csányi Piroska: A kémiai elnevezés és helyesírás alapjai. Bp., 1977, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
15556.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15557.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15558.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Baumgartner Alajos: A fizika története. Tudományos zsebkönyvtár. Budapest, 1913, Stampel-féle Könyvkiadóhivatal. Kiadói papír kötésben.
15559.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Totis Béla: A fogamzás titka. Budapest, 1936, Cserépfalvi Kiadás. Korabeli átkötött félvászon kötésben.
15560.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15561.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft