A szekszuális élet enciklopédiája. Szerk.: Norman Hair. Átdolgozta: Dr. Décsi Imre. Bp., é.n., Újságüzem. Aranyozott félbőr-kötés, kissé kopottas borítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Erdey-Grúz Tibor, Fodorné Csányi Piroska: A kémiai elnevezés és helyesírás alapjai. Bp., 1977, Akadémiai Kiadói. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papírborítóban.
Báró dr. Kétly László: A család egészsége. Népszerű orvosi tájékoztató és tanácsadó. Budapest, é.n., Dante. Kissé kissé kopottas félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel, 60-65 p. és 118-123 p. között kijáró lapokkal, 5 oldal színes melléklettel.
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.