15180.
287. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Younghusband, Sir Francis: Der Himalaja ruft. Berlin, 1936, Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.